Maltepe Üniversitesi Psikolojik danışmalık ve rehberlik bölümünden 2020 yılında mezun olmuştur. Lisans eğitimi boyunca birçok eğitim ve seminerlere katılmıştır. Psikolojik danışmanlık merkezi, rehabilitasyon merkezi, bilgi evi ve kolejlerde staj eğitimlerini tamamlamıştır.

Birçok Anadolu lisesinde ergenlerle bireysel psikolojik danışma ve rehberlik seminerleri vermiştir. Aynı zamanda Lisans eğitimi sırasında Etik lider Akademisi programından mezun olmuştur.

Akademik eğitimlerin yanı sıra mesleki alanda da terapi eğitimleri almıştır. Stres yönetimi, cinsel istismara farkındalık, etkili sunum konularında eğitim ve sertifika almıştır. Çözüm odaklı terapi, objektif çocuk testleri, oyun terapisi eğitimlerini tamamlayarak uygulayıcı belgesi almaya hak kazanmıştır.

Çocuk ve ergen terapisi, çocuk ve ergenlerde kaygı bozuklukları, sosyal problemler, aile içi çatışmalar, kardeş kıskançlığı, okula başlama-uyum, alt ıslatma, tuvalet eğitim, öğrenme güçlüğü, yemek alışkanlığı, uyku düzeni, bağlanma sorunları, özgül öğrenme güçlüğü, dikkat eksikliği ve hiperaktive bozukluğu, gecikmiş konuşma, okb, sınav kaygısı, stres yönetimi, öfke kontrolü konularında çocuk ve ergen psikolojisi alanlarında çalışmaktadır.

Çocuk ve ergenlere; AGTE(ankara geilişm envanteri), Metropolirtan okul olgunluğu testi, Good Enough-Harris(bir insan çiz) , Frank furter dikkat testi, Peabady resim kelime testi, Bender-Gestalt görsel motor algılama testi uygulamaktadır.